Inne miejsca

niedziela, 7 grudnia 2008

Festiwal w Łodzi 2008


Pani Marii Bryl

III Edycja - Festiwal Haftu Koronki i Rękodzieła Łódzki, 28-29-30 listopada 2008

Zdjęć nie ma wiele a to dlatego że jakoś źle się czułam na myśl że jestem tysięczną osobą robiącą zdjęcie stoisku i jego Właścicielowi.
Dlatego też skoncentrowałam się na stoiskach w których dokonywałam zakupów, po odpytaniu właścicieli stoiska czy mogę wykonać zdjęcia.

13 komentarzy:

 1. spodobały mi się te przejrzyste bombki z roślinkami i obrazki jedwabne, dziękuję za pokazanie wystawy Aniu!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie również nietypowe bombki zauroczyły tak bardzo ze jedną zanabyłam. Natomiast jedwabne aplikacje to unikat - na wystawie pojawiły się Panie, w charakterze zwiedzających, które ni stąd ni zowąd zza pazuchy wyjęły nieśmiało swoje dzieła. Widok prac był uderzający! W ciagu 5 minut jedna z prac znalazła nabywcę! A Autorki przyszły na wystawę celem zorientowania się w tematyce i aby rozważyć uczestnictwo w wystawie w przyszłym roku. Uważam że już dziś zrobiłby furorę swoimi pracami: precyzją wykonania, doborek kolorystyki, wzornictwem i oryginalnością techniki. Cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. amazing! I do not have an opportunity to speak!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda że do Łodzi mam tak daleko :(
  Dziękuję jednak że mogłam się tam w ten sposób przybliżyć:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Obejrzałam już fotki z festiwalu w różnych miejscach... każdy jest zainteresowany czym innym... Patrząc Twoimi oczami Aniu... też było ciekawie - dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, ze nie moglam pojechac.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pełna podziwu, kiedy udało !!! Ci się zrobić te zdjęcia?! Brawo

  OdpowiedzUsuń
 8. o matko...ale mi sesyję zrobiła............

  OdpowiedzUsuń
 9. Moniczko:-)) zmieniłaś kolor włosów! pięknie i elegancko:-\)) i jaką śliczną gwiazdę uszyłaś!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. dzią ! się naumiałam!!!
  przed świętami postaram się zdać z relację z festiwalu, dziś tylko powiem, ze było cudnie! polecam go w przyszłym roku również. intensywnie (brak czasu nawet na telefon do KM, który chciał wiedzieć jak mi tam :)))
  a włoski mam takowe już od czerwca...ale kilka osób w pracy dopiero jakieś 3 tygodnie temu zauważyło :)))

  OdpowiedzUsuń
 11. podziwiam w jakim tempie Monika nauczyła się szyć tę gwiazdę! Dla mnie to było okropnie skomplikowane, a Pani M, przeleciała tę gwiazdkę ino myk - nie zdążyłam oblecieć połowy straganów a gwiazdka była!
  Aniu - zdjecia robiłam jak na Cię i Basię czekałam bo mi się zapodziałyście w ferworze oglądania ;) Festiwal był świetny w tym roku, o niebo lepszy niż w ubiegłym ! Dowód? Rok temu Ania nudziła się po 1,5 h oglądania i mnie wyciagała. W tym roku to ja czekałam na zagubione duszyczki i jeszcze negocjowałyśmy czas wyjścia ! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Clarification post! I really like and appreciate your efforts, thank you for sharing useful knowledge about blog strategy I heard I like
  ចាក់បាល់

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za kilka słów :)