Inne miejsca

wtorek, 24 lutego 2009

dawno, dawno temu.......założyłam sobie blog i niemal całkowicie się przeniosłam z wpisami na blox. Można mnie odszukać pod http://aploch.blox.pl lub krócej aploch.pl i już zostanę odszukana. Tutaj rzadko już pisuję co zresztą zauważyłyście.
Postanowiłam dla porządku zrobić podsumowanie warsztatu:.
1. Wróżki - niezmiennie je molestuję - mam już 90% lewej kolumny roślinek i obrazek podoba mi się co raz bardziej. Nie moge doczekać się dużej wróżki i wykończenia: koralików i muliny metalizowanej. Nie dlatego abym wielbiła nią wyszywać, ale dla samego efektu wykończenia.
Wróżki wyglądają obecnie tak:

2. Round Robin - skończyłam mysz trzecią szaloną lutową, na nartach.

3. Koń - leży sobie i czeka na lepsze czasy. Wkrótce i do niego się zabiorę.
4. SAL  u Basi - tu się dzieje!
Zapisałam się do zabawy szalona z pomysłem wyszycia Long Doga - Paradigm Lost.
Zrobiłam pierwszą przymiarkę na lnie starym, z zasobów Wojtkowych. Niestaty efekt nie był zadowalający: zbyt jasny len, zbyt mały kontrast z białą muliną.
Zatem zakupiłam u Brytoli kawałki lnu. Wczoraj przesyłka dotarła do Warszawy, niestety ja jeszcze jestem na urlopie, poza W-wą i mogę tylko z niecierpliwością czekać aż wreszcie dopadnę zabawki i zacznę wyszywać
5. Na urlopie zaczełam dłubać coś... coś dla mojej Szalonej Mamy, która została ostatnio Babcią. Pokażę za kilka dni co tam rośnie - na razie tajemnica
Powiem tylko że będę pokazywać postepy tej ostatniej pracy tutaj, gdyż Mama moja na bloxa zagląda.

6. Walentynkowo wypracowałam dwa serduszka:
Pierwsze to oczywiście mój ukochany Powell, aczkolwiek nieco zmieniłam kolory w stosunku do oryginału. Powędrowało do portfela mojego Pana.  Drugie czeka na właściwy moment, ale adresat jest znany.
 

I to tyle na razie. Zapraszam do siebie na blox w odwiedziny !

3 komentarze:

  1. zuch dziewczyna z Ciebie :) hihi na bloxsa biegnę

    OdpowiedzUsuń
  2. oj po raz drugi sobie tak patrzę i patrzę...brawo, te robótki są superowe, serducho pawelkowe mi szczególnie przypadło do gustu (że już nic nie poweim o samplerku - ja juz nic o samoplerkach nie powiem :))

    OdpowiedzUsuń
  3. cudne! a ta mysza.... cacuszko :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za kilka słów :)