Inne miejsca

środa, 9 lutego 2011

Mood board

Na wstępie bardzo dziękuję za opinie pozostawione pod poprzednim postem. Przeczytałam wszystkie i wszystkie, co do słowa, są dla mnie bardzo cenne. Dlaczego?


Otóż mood board zrobiłam po raz pierwszy (nie wspominając o tym że w ogóle do tygodnia wstecz o czymś taki nie słyszałam). Definicja? Wujek Google mi nie pomógł znaleźć jasnej i prostej. Wg mojego skryptu to grafika przedstawiająca inspiracje i idee stylizacji.


W ogóle po raz pierwszy w życiu spojrzałam na dom i jego wystrój kolorami, teksturą, światłem. Wydarzenie dla osoby mocno stąpającej po ziemi i w ogóle nie kreatywnej? Hmm... zbliżone do odkrycia nowej planety albo nowego gatunku zwierza. Bezcenne.
I choć nie zachwyciłam Pań Dekoratorek na zajęciach to... kilku osobom na zajęciach się spodobało! A mnie to już zachwyciło tak dokumentnie że jak dojechałam do domu oblał mnie zimny pot że pewnie powód dla którego jestem zachwycona jest jeden: tylko ja wiem o co mi chodzi!

Jak mi ulżyło kiedy przeczytałam że jednak kilka z Was miało odczucia które i mną kierowały budując moje 'dzieło' jeszcze niedokończone.
Dzięki Waszym opiniom teraz już wiem co muszę poprawić bezwzględnie i zrobię to. Dziękuję :)

Wertuję gazety i wycinam góry obrazków z których będę mogła skorzystać. Ale to dopiero na początek marca.

Na piątek najbliższy robię pracę z końca stycznia. Mam fragment na razie a Nova poszła sobie na urlop. Kiedy wróci nie wiem. Na razie mój stół wygląda jak ... no tak jak niżej:


Została mi jeszcze jedna elewacja i widok wnętrza ..... Opis koncepcji i dobór gatunkowy roślin. Brrr...
Wyśpijcie się za mnie.


Howgh!

6 komentarzy:

 1. Ok, zaraz idę sać, ale napiszę Ci, że nie jest źle, bo na stole są 3 ołówki i jedna gumka. Gdyby były 3 gumki i jeden ołówek, to już niekoniecznie ;) A na poważnie.. projekt wygląda ciekawie, chciałabym chociaż zdjęcia kiedy zobaczyć, już po jego realizacji :)

  Heh, ciekawe, które opinie o mood board zmodyfikowały Twoje spojrzenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. spać, nie sać ;) szkoda, że w tych komentarzach nie ma, choćby czasowej edycji..

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się Twój warsztat pracy bardzo podoba i powiem Ci, że odkrywa on Twoje deotąd nieznane na talenty :))

  Co do snu, to wyspać musisz się sama, szczególnie jeśli chcesz pociągnąć do przodu wszystko to co masz na myśli. My jedynie możemy wspierać Cię w realizacji Twoich zamierzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekt zapowiada się ciekawie:)
  Życzę wyspania się!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukam i szukam, po wszystkich stronach czegoś ciekawego, na temat stwora zwanego mood board.
  Czytam i czytam, nagle patrze a po prawej stronie ktoś znajomy mi się przygląda, patrze i nie mogę uwierzyć że to koleżanka ze wspólnej ławki :)
  Ps. Projekt b.dobrze się zapowiada.
  Ps. Ps. Do zobaczenia na zajęciach.
  st ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. He, he - świat jest mały wiemy o tym świetnie ! Do zobaczenia na zajęciach w piątek :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za kilka słów :)