Inne miejsca

niedziela, 5 października 2008

Choinka 2

I oto szczęśliwie dotarłam do końca choinki przed planowanym urlopem. Takiego speeda dostałam dziś że lecę już z nóg, i chyba tylko adrenalinka mnie trzyma.
Pochwalę się sama: generalnie z kolorów dobranych jestem bardzo zadowolona. Takie było moje zamierzenie abym nie miała kolorowej, szalonej choinki, ale dostojne i poważne drzewko. Zamiar zrealizowany. Szczegóły można obejrzeć TUTAJ-DUŻE ZDJĘCIE
Błędów podczas wyszywania miałam bez liku - i większości już nie poprawiłam. Trudno, kto nie zna wzoru - ten się nie dopatrzy. A kto zna, może przyjąć moje zmiany jako wkład własny do schematu.
Żałuję troszkę że na dole, pod pierwszą gałęzią wyszyłam kilka brązowych krzyżyków - trzeba było mi od razu w całości zdecydować się na koraliki  a teraz nie chce mi się poprawić. Ponieważ żałość jest nie wielka, bo efekt mnie zadowala, chyba poprawiać nie będę. Natomiast cieszę się że jak wrócę w listopadzie to zabiorę się od razu za wróżki a świąteczne dwie dekoracje natychmiast oddam do oprawców
Pozdrawiam!!!

P.S. Dostałam namiar na taki link, w którym jest coś... opis wystawy w Łodzi z punktu widzenia sklepu internetowego http://www.needleart.pl/pl/wydarzenia/

13 komentarzy:

 1. Piękna, cudna, doskonała ! Widać nie potrzebne Ci były niczyje rady, bo sama świetnie sobie poradziłaś ;] Efekt rewelacja !

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinka przepiękna !!! na forach już o niej gadają :))))
  Add. P.S. Aniu, cóż mogę powiedzieć..... gratuluję i bardzo się cieszę, kiedy widzę znajome osoby zgarniające nagrody ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. BAAAAARDZO PIĘKNA!!!!!! Aniu, czy masz gdzieś troszkę większe zdjęcie? Chcialabym te koraliki zobaczyć, a z tego co widzę (i z tego się bardzo ciesze), że pstrokacizny nie zrobiłaś! :))))) tak wygląda dostojnie, pięknie i ma charakter. Jest elegancka, wytworna, leciutka i od razu oddaje nastrój wyjątkowych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 4. Choinka jest przepiękna i bardzo elegancka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wasze słowa to miód na serce :) Tu jest link do większego zdjęcia: http://annaploch.multiply.com/photos/hi-res/1/265?xurl=http%3A%2F%2Fannaploch.multiply.com%2Fphotos%2Falbum%2F1%23265
  Wrzuciłam je do albumu z dotychczasowymi pracami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała,piekna,cudna!Podoba mi się Twój pomysł na nią :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniały pomysł, wspaniałe wykonanie czyli CUDOWNIE! Z całego serca gratuluję!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojacię!, cudne, w większym formacie widac jak starannie i drobiazgowo wykonałaś choinkę! A te koraliki!!!! Nie mogłaś lepiej wybrać!!! No, taka praca to może wisieć na ścianie! Na honorowym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ty, ciocia Ania, ja dopiero teraz się zorientowałam,że tam dwa korory koralików złotych!!!!!!!!!!a myślałam, że ten ciemniejsze są wyszyte na krzyżykach po prostu, stąd ta ich "ciemność"!!!!!!!!!!!!!!
  smaczne :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Hi, hi, hi - zbystrzyłaś się Monia ;) Dziewczynki, Wasze słowa to miód na moje serducho skołatane robotą i żołądek ściągnięty ze stresu!!! Cieszę się że choinka się spodobała bo i mnie się podobuje :) juz sie nie mogę świąt doczekać kiedy to sobie zawiśnie - to będzie mój drugi, po bombkach obrazek typowo świąteczny :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za kilka słów :)