Inne miejsca

wtorek, 17 kwietnia 2007

Już za chwileczkę, już za momencik


cieszę się. Po prostu [nigdy nie wiem: razem czy osobno - zawsze osobno, Aniu dziękuję ]. Wczoraj byłam w Domu Kultury we Włochach w pracowni tkaniny artystycznej zapytać się jak zgłosić pracę na Biennale. Dowiedziałam się wszystkiego i jutro jadę złożyć poniższą pracę.

Ale nie z tego się tak cieszę. Cieszę się, że od środy 25 kwietnia zaczynam przygodę z tkactwem . Na początek kurs dla początkujących, ale później.... Będzie tak jak na zdjęciach na stronie: http://www.dkwlochy.cp.win.pl/portal/index.php?o=a&m=zaj&okno=1&page=1&ilosc=75&z=49

Strasznie się cieszę, że zacznę niemal z marszu i że nie ma potrzeby czekania do września, wakacji czy innych takich bzdurek... Co więcej, są ogromne szanse, że nie sama będę się uczyć ale będę miała współtowarzyszkę niedoli początkującego

7 komentarzy:

 1. Cóż,mogę tylko pogratulować i powiedzieć, że "po prostu" jak widać pisze się osobno:) takie zboczenie slawistyczne....Tak więc, cieszę się i mam nadzieję, że rozwiałam pewne wątpliwości związane z nasza cudną lecz trudną polszcyzną :p :) (cholera powiało prof. Miodkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, dziękuję !!! teraz to już zapamiętam :) i poprawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa naszej przygody z tkactwem...pierwsze koty za płoty już były,podobnie jak u Ciebie:):
  http://abulinka.multiply.com/photos/photo/2/13

  :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mozna zobaczyc gdzies zlizenie powyzszej pracy?
  A kursu tkactwa szczerze zazdroszcze. To taka bezproduktywna zazdrosc, bo nawet, gdybym miala gdzie, to i tak nie mialabym kiedy. Ale pozazdroscic moge, nie? :-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. możesz :)
  zbliżenie zrobię w poniedziałek - bo praca do niedzieli włącznie wisi w domu kultury Włochy. Jednak zastrzegam: cudo to nie jest - od 7 lat moja precyzja poczyniła znaczne postępy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ja dobrze zrozumiałam, że idziesz na kurs tkactwa i jednocześnie składasz pracę na wystawę?
  Ta praca jest super, czego ty sie jeszcze chcesz uczyć?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale, ale... praca jest zrobiona wełenką, półkrzyżykiem i miała być imitacją tkactwa kiedy nawet nie marzyło mi się że można gdzieś się nauczyć takich cudów jak tkanie.
  Teraz dopiero zacznę się uczyć tkactwa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za kilka słów :)